4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 5.
Időpontfoglalás: +36 20 212 5158

Rólam

Dr. Pétery Zoltán

Fogorvos, szájsebész

Diplomámat 2007-ben szereztem meg a Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Karán, cum laude minősítéssel. A diploma megszerzését követően a debreceni Klinika Szájsebészeti osztályán, majd a nyíregyházi Jósa András Kórház Szájsebészeti osztályán dolgoztam. 2010-ben szakvizsgáztam dento-alveolaris sebészetből kiváló minősítéssel. Ettől fogva saját praxisomban, illetve magánrendelőben dolgozom.

Rendszeres résztvevője vagyok a hazai konferenciáknak, továbbképzéseknek szívesen alkalmazom az elhangzottakat, új eljárási technikákat a mindennapi munkám során.

What Our vélemények

Nagyon jó szakorvos a Doktor Úr, kedves, türelmes, részletesen elmagyaráz mindent. Az Asszisztens Hölgy is nagyon kedves, mosolygós. A rendelő igazán tiszta, rendezett és modern.Öröm volt ott járni. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Kékesi Brigitta

Bölcsesség fog műtétet végzett el rajtam Pétery doktor úr. Maximálisan meg vagyok elégedve. Profi munkát végzett. Szép, tiszta környezet kedves bánásmód. Profizmus. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Barkaszi Szabolcsné Rena

Kedves, mosolygós fogadtatás. Fájdalommentes fogtömés (mégcsak az injekció beszúrását sem éreztem). A doktorúr szakmailag felkészült. Hálásan köszönöm a segítséget. Csak ajánlani tudom bizalommal!

Kromplák Kitti Katalin